Wednesday, September 22, 2010

Buying Guide Software CD Origami education راهنماي خريد سي دي نرم افزار آموزش اوريگاميراهنماي خريد سي دي نرم افزار آموزش اوريگامي يا هنر كاغذ و تا
راهنماي خريد CD آموزش اوريگامي يا هنر كاغذ و تاخوش آمديد

با انتخاب اين محتواي آموزشي و اجراي آموزشها ي آن شاهد تحول بسيار زيبايي در زندگي خود خواهيد بود. از هم اكنون سر آغاز اين لحظه دوست داشتني را به شما تبريك مي گويم.

در اين سي دي ده ها نمونه به روش نرم افزاری و به زبان فارسي با شکل هایی با گرافیک خوب و تصاویر با کیفیت بالا توضیح داده شده است .
چند نمونه از آنها را می توانید با کلیک نمودن روی همین کلمه اینجا مشاهده نمایید، ده ها نمونه نيز به صورت انيميشن آموزش داده مي شود .
بخش آموزش به صورت مولتی مدیا و انیمیشن کاملا واضح هستند و می توانید در زمان یاد گیری سرعت پخش آنها را زیاد یا کم نموده و هر جا هم که خواسته باشید می توانید با زدن یک کلید آن را متوقف نموده و پس از انجام کار آن مرحله دوباره با زدن یک کلید کار را ادامه دهید.صدها نمونه نیز به صورت پی دی اف و به زبان انگلیسی ارائه شده است .البته وقتی شما قسمت های فارسی را آموخته باشید شما بدون نیاز به دانستن زبان انگلیسی به راحتی می توانید بسیاری از آن نمونه ها را بسازید. زیرا توضیحات بیشتر به صورت شکل و طرح های قدم به قدم هست.
نكته بسيار مهم اينكه حدود پنج كتاب به زبان اصلي نيز در اين نرم افزار ارائه گرديده است كه قيمت تنها يك كتاب آن كه اگر كسي بتواند از كشور مربوطه خريداري نايد ممكن ايت بيش از سي هزار تومان باشد.
درمجموع شما صدها نمونه اريگامي را كه شامل شكل هاي بسيار زيبايي هستد و براي سنين مختلف تدارك ديده شده است را بدست خواهيد آورد.
قيمت سي دي اين محتوي آموزشي ده هزار تومان مي باشد.


لطفا جهت تهیه سی دی آموزش اریگامی مبلغ ده هزار تومان به
شماره حساب : جاری سيبا 0103051669005

بنام: محسن موسوي زاده
بانک : ملی ایران
حساب : جاری سیبا
شعبه : کوی آب و برق مشهد
کد شعبه: 8572
كد پرداخت اينترنتي سيبا : 6037-9910-2533-3653

واريز بفرماييد سپس شماره ی پیگیری حواله را همراه با آدرس دقيق و کد پستي كه بتوانيم براي شما ارسال را انجام دهيم، براي اينجانب با اس ام اس يا ايميل ارسال نماييد و یا با تلفن
3733 309 0915

اطلاع دهید. سي دي براي شما ارسال می گردد.

لطفاً پس از دريافت سي دي، ما را از دریافت آن مطلع نماييد.

آدرس پست های الكترونيكي:

mmoossavi[at]gmail.com
mmoossavi[at]hotmail.com

اگر حساب هاي عابر بانك يا مشابه آن را داريد كه مي توانيد پرداخت الكترونيكي از راه اينترنتي داشته باشيد به مراتب كار شما ساده تر خواهد شد. براي اين كار به اطلاعات زير نياز داريد

شما ره حساب: 0103051669005

كد پرداخت اينترنتي سيبا :

6037-9910-2533-3653

بنام: محسن موسوي زاده
بانک ملی ایران - مشهد - شعبه آب و برق - کد بانک 8572
در اينگونه پرداخت نیز، شماره پيگري پرداخت اينترتني را همراه با آدرس دقيق و کد پستي كه بتوانيم براي شما ارسال سی دی را انجام دهيم،براي اينجانب با اس ام اس يا ايميل ارسال نماييد.

حدود چند هزار تومان از هزينه پرداخي خريداران محترم بابت هزينه خود پست و هزينه هاي جانبي آن در نظر گرفته شده است . كه آن در قيمت سي دي لحاظ گرديده است و پرداخت ديگري براي ارسال پست دريافت نمي گردد. لذا اگر روی سی دی دریافتی قیمت دیگری نوشته باشیم آن قیمت بدون در نظر گرفتن هزینه پست بوده ملاک قیمت اعلام شده در این سایت می باشد.
با تشکر
محسن موسوي زاده
راهنمایی لازم : پس از دریافت سی دی آموزش اوریگامی قبل از هر چيز ، تمام نرم افزارهاي ارائه شده در اين سی دی را نصب بفرمایید . مانند (Adobe Reader، Flash Player ، POWER_DVD ، PowerPoint Viewer ، Font ) در این صورت از آموزش های مولتی مدیا و متنوع آن لذت بیشتری خواهید برد ممكن است هنكام اجرا از شما به روش نرم افزاري اجازه اجراي اكتيو ايكس يا جاوا اسكريپ خواسته شود ، بدليل اينكه برخي قسمت ها از جمله قسمت آموزشها به صوري متحرك نياز به اجراي اين نرم افزار ها مي باشد ، اجازه دهيد تا اين نرم افزار ها در اين محيط اجرا شوند. از جمله كارهايي كه همراه با انتشار اين سي دي، با تشويق بسياري از شما عزيزان توفيق انجام آنرا يافتم، عبارتند از: 1 - معرفي اريگامي مدرن به جامعه فارسي زبان به عنوان يك ابزاربسيار ضروري آموزشي ، فرهنگي و تفريحي . 2 - ارائه كاملترين و بهترين نرم افزار آموزش اريگامي به زبان فارسي تا زمان انتشار اين سي دي . 3 - نوشتن كتاب اريگامي 1 ومقاله ها و جزوه هايي با همين نام و محتويات كه در بعضي از مناطق آموزش و پرورش از جمله آموزش و پرورش ناحيه 6 - مشهد انتشار يافت . 4 - تهيه و تدارك و اجراي بهترين مدلهاي اريگامي از سراسر دنيا و افتتاح اولين نمايشگاه اريگامي از سنتي تا مدرن در ايران. 5 - بنيان گذاري اولين انجمن اريگامي ايران بنام Iran Origami Society و يا به اختصار IOS. 6 - اعلام همكاري با آموزشگاهها و دانشكده ها جهت برگزاري نمايشگاه اريگامي ، كنفرانس تخصصي در مورد اريگامي و كاربردهاي آن و كلاسهاي آموزشي در محل آموزشگاه با توافق و هماهنگي قبلي . 7 - اعلام همكاري با مؤسسات انتشاراتي ، نشريات وديگر رسانه ها با هماهنگي هاي لازم . 8 - ارتقاي فرهنگ آموزش با يكي از مؤثرترين ، در دسترس ترين وارزانترين روشها . 9 - گذاشتن كلاسهاي آموزش اريگامي در نمايشگاه هاي برگزار شده، آموزشگاه ها و مدارس مختلف و شروع كلاس دائمي آموزش اريگامي 10 - برگزاري نمايشگاه ها وكارگاه هاي آموزشي كه شرح برخي از آنها در قسمت دوستداران ، آمده است. 11 - درخواست از وزارت آموزش و پرورش و وزارت آموزش عالي جهت گنجاندن اريگامي در محتوي كتابهاي درسي كه هماهنگي بيشتري با طرح هاي متنوع و مناسب اريگامي دارند. مراكز بزرگي هستند كه آنها بايد حامي و متولي اين گونه امور باشند ولي به دلايل مختلف از جمله نداشتن انگيزه قوي و تخصص لازم و همچنين نبود مديريتهاي كارامد و فقدان جذب نيروهاي نخبه ، با اينكه هر ماه هزينه هاي زيادي را صرف مي كنند ولي عملاً كار مفيد و قابل توجهي انجام نداده اند. با توجه به تجاربي كه از ارائه طرحهاي ديگر داشته ام ، آنها بزودي از اين طرح آماده و ارائه شده كپي برداري خواهند نمود وبا كمي تغييرات بنام خودشان روانه بازار مي نمايند . بعضي ها اين كار را به جذب طراح و كمك گرفتن از طرحها و ايده هاي او، ترجيح مي دهند . بديهي است در ارتباط با كپي برداريهاي غير قانوني از اين محتويات آموزشي ، پي گيريهاي حقوقي انجام خواهد شد . با وجود مشكلات و سختيهاي فراوان، باز هم طرح هاي مفيد و جديد ارائه خواهيم داد ، چون تمام مردم دنيا را دوست داريم و به كودكان عشق مي ورزيم و بايد پرچم آموزش ، صلح و انسان دوستي را به هر قيمتي در احتزاز نگه داشت. ما برآنيم كه دراين خاك در اين خاك در اين مزرعه پاك بجز مهر، بجز عشق ، دگر بذر نكاريم بنابراين بشكست اگر دل من ، به فداي چشم مستت سر خم مي سلامت ، شكند اگر سبويي
فايده و كاربردهاي اوريگامي
1 - ايجاد ارتباط عاطفي
در يكي از بررسي هاي انجام شده حدود ده خانواده در نظر گرفته شد. به افراد خانواده ها اطلاعات اوليه اوريگامي و ساخت چند شكل ساده آموزش داده شد ، با توجه به رفتار و لغات بكار برده شده درگفتگوي بين اعضاي خانواده در قبل از آموزش و بعد از آن ، مرواده هاي بين اعضاي خانواده خلاق و دوستانه ترشده بود. همين كار با چند گروه دانش آموز و بعد به صورت تك نفره نيز صورت گرفت. ايجاد روابط اجتماعي دوستانه تر و ايجاد علاقه به شكل ساخته شده از طرف سازنده ي آن ، نيز به خوبي قابل مشاهده بود .
2 - تمام انسانها به حل مشكل يا معما علاقه مند هستند، بخصوص انسانهاي اهل علم ،طراحي، مهندسي ، گرافيك ، رياضي ،فيزيك و غيره ،كه عاشق حل مسائل علمي و ذهني مي باشند. دنياي اوريگامي از اين بابت يكي از سرآمد ترين و هيجان انگيزترين علم و هنري است كه بشر به آن دست يافته است.صرف نظر از كارآمدي و كار آيي آن براي بسياري از علوم ، تمرين بسيار خوبي براي ايجاد خلاقيت و ذوق مثبت و سازنده در تمامي افراد از كودكان تا بزرگسالان است.اوريگامي بيش از آنكه يك علم يا يك هنر باشد ، يك نياز براي انساني است كه مي خواهد خلاق و پويا باشد. ما چه بخواهيم و چه نخواهيم اوريگامي جزء مهمي از دنياي حال و مخصوصاً آينده ي ما خواهد بود. تا كنون بدلايل مختلف از جمله عدم وجود خلاقيت ها و فرهنگ سازي هاي مناسب و كار آمد، در رسانه ها از جمله راديو و تلويزيون ، روزنامه ها و غيره ، اطلاع رساني و بستر سازي مناسب در اين زمينه انجام نشده است. مثلاً براي تهيه كنندگان برنامه هاي تلويزيوني ساخت برنامه هاي كم محتوي آسان تر است، تا ساخت برنامه هاي ناب و كارآمدي كه حاصل تحقيق ، مطالعه و استفاده از طرح هاي صاحب نظران باشد. روزنامه هاي ما نيز ترجيح مي دهند و برايشان ساده تر است كه به حوادث روزمره بپردازند تا به علوم و فرهنگ هايي كه توسعه آنها موجب رشد و پويايي جامعه مي گردد. با اين ديد ، هر دو رسانه در جذب ايده و طرح هاي نو و كار آمد ، چندان ابتكار عملي ندارند . بنا بر اين تمام افراد خوش فهم با يد با استفاده از امكانات پيشرفته دنياي ارتباطات ، به پيشرفت جامعه كمك كنند و كم كاري رسانه ها را پر نمايند. بجاي چشم دوختن بدست اين و آن و اينكه مدام بپرسيم ديگران براي ما چه كاري كرده اند خوب است كه گاهي به اين بينديشيم كه ما براي كشور و مردم مان چه كاري انجام داده ايم و مي توانيم انجام دهيم.
3 - رشد نظم و ترتيب بهتر در كارها. 4- افزايش مهارت دست ها 5- هماهنگي انديشه و عمل .
6 - ايجاد علاقه به ساخت شكل ها و مدلهاي اوريگامي و ترجيح دادن آن به انجام بعضي بازي هاي كامپيوتري و ديدن بعضي برنامه هاي تلويزيوني ، و … تا حد زيادي قابل ثبت و مشاهده بود.اين كارها با امكانات بسيار كمي انجام شد، تحقيقات علمي تر و بهتر دراين زمينه نياز به امكانات بيشتري دارد ، كه فعلا اين امكانات را در اختيار نداريم .
7- ارزان بودن
با توجه به زمينه هاي گسترده شكل هاي اوريگامي( كاغذوتا ) و ارزان بودن و حتي مجاني بودن ابزار (كه كاغذ است و حتي مي توان از مجلات و روزنامه ها و كاغذهاي باطله نيز استفاده نمود.) مي توان با دسته بندي اين اشكال آنها را در سنين مختلف و در درسهاي مختلف بكار برد. اين درسها مي توانند زندگي حيوانات ، هندسه ، زيست شناسي، دنياي دايناسورها و … باشند.بديهي است تركيب كار اوريگامي با ديگر هنرها و وسايل آموزشي و آزمايشگاهي ، فرآيند آموزشي را متنوع تر، شاد و اثر بخش تر خواهد نمود.
8 - از مزيتهاي بسيار مهم اوريگامي زياد شدن شوق و علاقه به طبيعت و موجودات زنده است .تاوقتي خود ما يك خرگوش را نساخته ايم پي به اهميت زندگي و حياط او نمي بريم، ولي هنگامي كه براي ساخت آن زحمت زيادي كشيديم از آفريدن كاغذي آن بسيار لذت خواهيم برد و تازه پي مي بريم كه يك حيوان واقعي چه عظمت و حقوقي دارد. دراين صورت نه تنها هرگز راضي به اذيت و آزار آنها نخواهيم شد بلكه بيش از پيش به آنها عشق خواهيم ورزيد . براي اينكه مردم به طبيعت ، به حيوانات و به انسانها عشق بورزند بايد نخست از يك جايي تمرين عشق ورزي را شروع نمايند يكي از مهمترين ، ارزان ترين وساده ترين راه ها ساخت شكل ها توسط اوريگامي يا كاغذ و تا است . بايد كارمهم برنامه ريزان آموزشي ، تدوين برنامه هاي درسي به گونه اي باشد كه در پايان فرآيند هربرنامه آموزشي تغبير رفتار مطلوب درجهت ايجاد خلاقيتهاي بيشتر ، عشق و اميد به زندگي ، كارايي مفيدتر در زمينه درس ارائه شده و … صورت گيرد . يكي از مؤثرترين راه ها ، اجراي برنامه هايي است كه بطور غير مستقيم موجب چنين تغييرات مفيدي در فرگيران شود . آموزش اوريگامي همگام با فلسفه و تاريخچه ي صلح و دوستي آن مي تواند يكي از كارآمدترين روشها براي رسيدن به اهداف ذكر شده باشد . براي نتيجه گيري مطلوبتر بايد به عنوان يك واحد درسي از پيش دبستاني تا انتهاي دانشگاه به گونه مناسبي در محتوي درسها گنجانده شود .
9- مي توان انجمن هاي غير دولتي متفاوتي از دوستاران اوريگامي تشكيل داد و با حمايت هاي دولت، اين هنر را عمومي تر نمود . اين انجمنها مي توانند يكي از بهترين مكانها براي گذراندن اوقات فراغت تمام اقشار جامعه از كودكان تا بزرگسالان باشد . اوريگامي تنها علم و هنر مورد نياز بشر نيست، لذا بايد پاسخگوي نياز جامعه به علوم و ديگر هنرها، نيز بود.
10- اوريگامي را مي توان براحتي جايگزين بسياري از اسباب بازي هايي نمود كه نقشي در رشد خلاقيت و كارايي افراد ندارند . وقتي بصورت آزمايشي دروس اوريگامي به افراد مختلف تدريس مي شد به وضوح ملاحظه مي گرديد كه افراد كار با اوريگامي را به بسياري از بازي هاي ديگر ترجيح مي دهند.
11- بسياري اوقات انسانها در دنياي تصورات خودشان زندگي مي كنند نه در دنياي واقعي. كار با اوريگامي وموجودات ساخته شده با آن مي تواند دنياي خيال انگيز و آرامي را فراهم كند . انسانها به چنين آرامشي براي مقابله برخي با استرسهاي دنياي واقعي نياز دارند.
12- تمركز حواس ، مديتيشن وذن از ديگر كاربردهاي مفيد و مهم اوريگامي است در اين حالت است كه امكان تلقينهاي مثبت فراهم مي شود و فرصتي بدست مي آيد تا خلاقيت هاي دروني شكوفا شود و قابليتهاي خودشان را آشكار نمايند.
13- كمك به ساخت الگوهاي هنري و صنعتي به دليل قابليت آسان شكل گيري و به عمل در آمدن ايده ها از ديگرمزاياي اوريگامي است.
14 – اوريگامي بر اساس گسترش صلح ودوستي بين تمام ملتها رواج پيدا نمود.معمولاً كساني كه در زمينه اوريگامي فعاليت ميكنند انسانهاي صلح جويي هستند و اوريگامي نيز به شدت اين حس را تقويت مي كند.
اميد وارم كه در آينده توفيقي حاصل شود تا به صورت كامل تري امتيازات اوريگامي را ارئه نموده و به كمك مردم خوب سراسر دنيا بتوانيم طرح هاي مفيدديگري را نيز ارائه و اجرا نماييم.
15 - - به قول تاكتوشي نوجيما مدرس دانشگاه كيوتو و استاد اوريگامي « تئوري اوريگامي را مي توانيم براي همه چيز استفاده كنيم چونكه همه جا هست.» او مردم را در حالي تصور ميكند كه در مبلهاي تا شو خود نشسته اند و در هنگام زلزله خانه هاي آنها بجاي فرو ريختن ، فقط مقداري تا مي شوند. نوجيما با استفاده از اصول اوريگامي، در حال كار روي طرح است كه استفاده انرژي در ماهواره ها را بهينه مي سازد.
16 - آچيرو هاگيوارا دانشمند ژاپني، در حال پيدا نمودن راهي است كه قسمت تاشونده اي در خودرو ها ساخته شود تا انرژي تصادف بجاي تخريب در آن قسمتها جذب شود.
17 - رابرت لنگ كيسه هوايي براي خود رو ها طراح نموده است براحتي در هنگام تصادف باز شده و سرنشين ها را از صدمه ديدن محافظت مي كند.
18 - ساختار تلسكوپي معروف كه بزرگترين تلسكوپ فضايي جهان است و بنام چشم شيشه اي هم نام برده مي شود بر اساس اوريگامي طراحي گرديده است. مساحت اين تلسكوپ بيشتر از مساحت يك زمين فوتبال مي باشد.اين تلسكوپ بر اساس نرم افزار «تري ميكر» كه استاد بنام اوريگامي و، پژوهشگر سابق ناسا آقاي رابرت لنگ آنرا طراحي نموده است با همكاري دانشمندان لابراتوا رلارنس ليورمور در كاليفرنيا ساخته شد.از آن براي طراحي تلسكوپي قابل حمل استفاده كردند كه تلسكوپ مثل يك گل باز مي شود.
19 - ساختمان كتابخانه عمومي شهر سياتل بر اساس اوريگامي ساخته شده است.طراح اين بنا رم كولهاس آلماني و جوشا راموس هستند. يكي از كاربردهاي اوريگامي ساخت بناهاي زيبا و مقاوم در برابر زلزله است.
20 - اوريگامي در ساخت نقشه ها، چادر ها، ظرفهاي غذا و گنبد استاديومها كمك شايان توجهي كرده است.
21 - اوريگامي دنياي رياضيات، مهندسي و علوم و هنرهاي ديگر را دچار تحول كار آمدتري نموده است.
يافته هاي جديد
اوريگامي فوايد زيادي دارد از جمله ، هماهنگي بين چشم و دست ، مهارت در كارهاي فكري كه نياز به انجام ترتيب و توالي خاص دارد ، مهارت در دقت ، افزايش شكيبايي و صبر ، افزايش مهارتهاي خاص جسماني ، افزايش نتيجه گيري هاي منطقي و رياضي و …
وقتي مشغول ساخت مدلهاي اوريگامي هستيد چون مجبوريد با هر دو دست كار كنيد ،تمام مغز شما در حال فعاليت است. طبق آخرين تحقيقاتي كه دكتر كاترين شماكوف و يوري شماكوف روي مغز انجام داده اند ، وقتي هر دو دست مشغول انجام كاري هستند ، مغز پالسهاي محرك بيشتري را دريافت مي كند. در نتيجه كرتكسهاي مغز افزايش يافته و شاهد به روز خلاقيتهاي بيشتري، در افرادي كه اوريگامي كار مي كنند ، خواهيم بود.
محسن موسوي زاده
Buying Guide Software CD Origami education or art paper and Training Guide CD Origami or buy art and paper Welcome Selecting the content of training and implementation of educational change much control will be beauty in their life. Now head start this lovely moment is to say Congratulations to you. Copyright and Privacy Policy and without permission or without paying the relevant rights is forbidden, that is the cause Zman gnomon. In addition to this CD dozens of training samples as Farsi, as dozens of samples of the animations will be trained. And very important point that book five in the main language of this software is presented that the price only one book so that if someone from the country concerned may be purchased Nayd sign is more than thirty thousand USD. You hundreds of Origami overall sample forms, including beautiful Hstd for provision of various ages is seen in you'll get. Price CD or the right number each copy of this educational content is seven USD for Iran and more for other country depended to post amount for that country. Please prepare training Origami CD amount to seven thousand USD Account Number Syba 0103051669005 Name: Mohsen Mousavi Zadeh Ad Specifications then deposit money (number, date, amount, bank name and code and send money) to send the address below. The CD will be sent to you. After receiving your CD, please inform اينجانب. 3733 309 0915 Email: mmoossavi [at] gmail.com Rather than put at sign @. ATM or bank accounts if the same you have to pay to have mail from the Web than the way you work will be easier. Do you need the following information Your account each: 0103051669005 Payment Syba Web Code: 6037-9910-2533-3653 Name: Mohsen Mousavi Zadeh Such payment, pay Ayntrtny Pygry number and other necessary information with accurate postal address that able to send you to do for me with sms or your blog. As part Uploads sample can be see from the cost of almost two USD Prdakhy Dear buyers to post and charge the cost side it is spent. Price of the CD has been in terms of pay and additional postage will not receive. Width as I was after receiving requests by phone 09153093733 or e-mail mohsenmoossavi [at] yahoo.com Informer to do. Maybe for some people but not important for growth in line اينجانب culture building of appropriate in-services and commitments to do is very important. Thanks Mohsen Mousavi Zadeh
To see some of the documents Please click
Film Education Origami as the Video CD has been prepared . That the price of five USD to the above method can be downloaded. Due to high volume of movies to software, number of models are trained, decreases, but its advantage is that on the video are also effective. The value of educational software, much more than the cost of application is. Pay respect to the trust that you, and do more to help the community is cultural services. Origami works of those who are interested to positive people, creative and value so you are worthy of this trust are First of all, all software provided in the CD (Adobe Reader, Flash Player, POWER_DVD, PowerPoint Viewer, Font) Ad installation. If the software found on the installation CD software collection of other nuisance they can get help for installation. To see and use your computer better Rzvlyshn 600X800 set. Emphasized for better quality software is provided with Office 2003 or Office XP completely Ransb they want. If this is not to install PowerPoint Viewer. Hnkam you may run a software method to implement Active X or Java scripts be asked, because some part of that section including formal education needed to implement this motion ها software is allowed to do this in software be implemented this environment. Including work that accompanied the CD release, with many encouraging TRAILER found success doing it, are: 1 - Introduction to Modern Origami Society English language as an essential Abzarbsyar educational, cultural and recreational. 2 - provide complete and best training software Origami Persian until this CD release. 3 - write the book and booklet Origami 1 Vmqalh some of the same name and contents of some of the areas of education including the education area, 6 - Mashhad published. 4 - Preparation and provision and implementation of best models Origami from around the world and opened the first exhibition of traditional and modern Origami Iran. 5 - founder of the first Origami Association called Iran Origami Society or contraction IOS. 6 - announced in cooperation with schools and faculties for exhibition Origami, Origami Conference on Applications and the local schools and training classes and in agreement with previous coordination. 7 - announced in cooperation with institutions publishing, periodicals Vdygr necessary coordination with the media. 8 - Promoting culture with one of the most effective training, available in most Varzantryn Methods. 9 - Training classes put on Origami exhibition is held, school and different schools and started training class permanent Origami 10 - Holding Exhibitions Vkargah educational description of some part of their fans, has. 11 - Request from the Ministry of Education and Ministry of Higher Education for inclusion in Origami content textbooks that more coordination with the Origami Projects are varied and appropriate. They are centers of great sponsors and custodian these affairs, but have different reasons, including lack of strong motivation and lack the necessary expertise and lack of efficient Mdyrythay recruiting elite, with every month that costs can spend a lot of work but actually useful and have not done a considerable amount. Considering the experiences that I have other plans offered, they soon prepared and presented the plan files on cholera will be a little different market should send their name. Some of this work to attract assistance from the designer and his plans and ideas, prefer. Obviously with Brdaryhay illegal copy of this educational content, allowing legal foundation will be done.
Origami benefit applications
1 - Create an emotional connection
One of the studies in about ten families were considered. Individuals and families basic information Origami polymorphic construction was simple education, the behavior and words used Drgftgvy between family members before and after training, Mrvadh between family members Trshdh was creative and friendly. Same with several student groups and then also took a single. Social relationships and creating a more friendly form of interest made by the manufacturer, it was also well visible.
2 - all human beings to solve the problem or puzzle are interested, especially people from science, design, engineering, graphic design, mathematics, physics, etc., love and scientific problems are mental. Origami world, excelled in this regard one of the most exciting science and art that has the human hand. Regardless of its effectiveness and drive many sciences, a good practice to create a positive and constructive creativity and taste in all people from children to adults. Origami rather than a science or an art, a need for the human who wants to be creative and dynamic. What we want and what will not Origami is an important component of the present world and especially our future will be. So far various reasons including lack of creativity and culture and building work was appropriate, in the media including radio and television, newspapers, etc., suitable for building information context has been performed in this field. For example, TV program producers build low content is easier to build lean and efficient programs of research, study projects and the use of experts. Our newspaper also preferred and is easier for them to pay everyday events to science and culture such that their development and growth is dynamic society. With this perspective, both in the media absorb new ideas and projects and was working, so not practical initiative. Therefore, all people should understand to use world advanced communication facilities, the development community to help low and working media fill. Rather than fix this and get it and that always ask others for what we have is that sometimes the good Byndyshym our country and our people have done and what can you do.
3 - Growth clarity works better. 4 - Increasing the skills of 5 - Coordination of thought and action.
6 - Create an interest in building form and Origami models and prefer to do some computer games and see some TV programs, and ... largely be registered and all. This work was done with very little resources, scientific research more and better in this area needs more facilities, which currently do not have this possibility.
7 - Low cost
Considering the vast areas of shapes Origami (Kaghzvta) and cost and even being free tool (which can be paper, and even magazines and newspapers and can be used as waste paper.) Can be classified this bug them at different ages and different courses adapted. These courses can live animals, geometry, biology, dinosaurs and the world are .... Obviously, Origami, combining work with other arts and educational and laboratory equipment, various educational process more fun and more effective will.
8 - Origami important advantage of being much enthusiasm and interest in nature and living creatures. Tavqty our foundation we have built a rabbit to the importance of life and not her yard Breymann, but when making it hard to create a lot of paper it Kshydym We took a very fun and we realized that a new animal, what real greatness is legal. Then not only never satisfied to harassment, but they will never love them more than before we push. Order people to nature, animals and humans must first love Bvrznd a place to start practicing lovemaking important, most inexpensive way to build Vsadh form or by paper and is Origami. Educational planners should Karmhm, develop curriculum so that at the end of the educational process Hrbrnamh Tghbyr Drjht create desirable behavior more creativity, love and life expectancy, performance and useful in providing lessons and ... occur. One of the most effective ways, programs that indirectly led to such changes is useful Frgyran. Origami education along with the history and philosophy of peace and friendship can be one of the most efficient methods for achieving the objectives noted. Conclusions must be desirable for a single lesson from preschool to university at the end of such courses be included in appropriate content.
9 - can be different from non-governmental forum amateur Origami formed with government support, this art can be more general. These forums One of the best places to spend leisure time for all segments of society from children to adults is. Origami only art and science of human is not required, therefore, needs to be community and other arts and sciences, was also.
10 - Origami can be easily replaced many of the toys be some role in the development of creativity and efficiency are not people. When experimental subjects as Origami will be taught by different people can clearly see that people were working with Origami to many other games preferred.
11 - Many people often imagine themselves in the world are living not in the real world. Origami Vmvjvdat work made with it can be amazing fantasy world and slowly provide. People such peace deal with the stress of some real-world need.
12 - concentration, meditation Vzn other Origami is useful and important applications in this mode is possible to provide positive Tlqynhay be obtained and an opportunity to flourish within the creativity and abilities to manifest themselves.
13 - help build artistic and industrial patterns due to the easy formation and ability to act on ideas coming from Dygrmzayay is Origami.
14 - Origami According to promote peace between all nations and friends can find common. Usually those people are working in the field of Origami and Origami Peace saving also feel strongly this will strengthen.
Hope that future success will be achieved to more fully present and privileges Origami help the good people around the world to be able Mfyddygry projects also provided and we run.
15 - - quote Taktvshy Nvjyma lecturer and professor at Kyoto University Origami "Origami theory we can use for everything because is everywhere." While he thinks that people who go to their Mblhay are sitting at home when the earthquake their rather crumbling, just as some are. Nvjyma using the principles of Origami, working on projects that use energy in the satellites makes the optimum.
16 - Chyrv Hagyvara Japanese scientist in finding a way that part Tashvndh in car crash energy rather than be made to destroy the parts be absorbed.
17 - Robert Lang for automotive air bag is designed to open easily in an accident and the passengers will be protected from damage.
18 - Telescopic structure known as the world's largest space telescope is named the eye glass is the name used on Origami is designed. Area than the area of this telescope is a football ground. Telescopes based software "Terry Mykr» Origami and called the professor, former NASA researcher, Mr Robert Lang has designed it in collaboration with scientists Labratva Rlarns Livermore in California was built. From design for portable telescope that used the telescope will be open like a flower.
19 - Seattle Public Library building is built on Origami. Kvlhas German designer of this building in Rome and are Jvsha Ramos. Origami is one of applications made beautiful constructions are earthquake resistant.
20 - Origami maps, tents, food containers and dome stadium has been a remarkable help.
21 - Origami world of mathematics, engineering and other sciences and arts has transformed Mdtry work.
New Results
Origami has many benefits, including coordination between eye and hand, works in the intellectual skills needed to perform that particular sequence is, skills in precision, patience and patience increases, increased specific physical skills, increase logical and mathematical conclusions and ...
When you're busy making models such as Origami cope with both hands to work, you all in your brain is operating. According to latest research by Dr Catherine Shmakvf Shmakvf and Yuri have done on the brain, when both hands are busy doing something, more stimulating pulses to the brain receives. Consequently brain increased more creativity and control days, people that Origami work, we will.
Mohsen Mousavi Zadeh